4 powody, dla których powinieneś mieć case’a

0
1450
https://caseroom.pl/
https://caseroom.pl/

Czy wiesz, że 25% użytkowników smartfonów nie korzysta z odpowiedniej ochrony na urządzenie? Współczesne smartfony są bardzo wrażliwe na upadki, zatem odpowiednia ochrona zakupiona w Caseroomie to gwarancja wytrzymałości urządzenia. Do najważniejszych powodów, dla których użytkownicy nie posiadają case’a należą: obudowa sprawia, że telefon staje się nieporęczny, podoba mi się konstrukcja mojego telefonu bez obudowy, etui są zbyt drogie i nie martwię się o upuszczenie telefonu. Chociaż wszystkie te powody są ważne i mają sens, wydaje się ryzykowne pozostawienie kwestii bezpieczeństwa telefonu losowi. Podczas gdy smartfony stają się mocniejsze i bardziej trwałe, stają się również droższe.

Lepsza ochrona przed upadkami

Jest to prawdopodobnie najbardziej oczywisty powód korzystania z etui na telefon. Wiele osób często upuszcza swoje telefony, co wynika z dynamicznego korzystania. W czasie użytkowania case’a ekran również jest narażony na pęknięcie, ale jego możliwość drastycznie się zmniejsza. Obudowy dostępne w Caseroom są zaprojektowane tak, aby pochłaniać uderzenia o ziemię.

Dopasuj swoją osobowość i styl do case’a

Wiele osób uważa, że ​​obudowa telefonu jest przedłużeniem ich osobistego stylu lub osobowości. Niezależnie od tego, czy wolisz case z uroczymi postaciami, nowoczesną, elegancką obudowę, czy etui z logo ulubionej drużyny piłkarskiej, możesz codziennie cieszyć się swoim atrybutem.

Brak odpowiedniego ubezpieczenia

Jeśli zdecydujesz się nie kupować ubezpieczenia telefonicznego lub planu ochrony, absolutnie potrzebujesz case’a! Nawet najbardziej ostrożna osoba może mieć krótką chwilę maślanych palców. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zobaczyć, jest to, że drogi telefon wyślizguje się z rąk i uderza w chodnik. Zawsze zalecamy etui, szkło hartowane i plan ochrony, aby telefon mógł cieszyć się długotrwałym użytkowaniem.

  S. Horbaczewski: Programy wsparcia sztucznie ingerują w rynek nieruchomości. Rząd powinien przekierować te pieniądze na zwiększenie liczby dostępnych mieszkań

Chroń wartość odsprzedaży

Nawet jeśli nie zbijesz ekranu ani nie uszkodzi telefonu, z czasem możesz uzyskać niewielkie rysy i zadrapania. Jeśli pójdziesz odsprzedać swój telefon, gdy nadejdzie czas aktualizacji, te małe oznaki będą się liczyć. Etui dostępne w Caseroom może zmniejszyć ilość szkód kosmetycznych wyrządzonych telefonowi, co z kolei utrzyma wysoką wartość odsprzedaży!