Gdzie kupić ramy przemysłowe?

0
851

Nowe bramy przemysłowe segmentowe MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 z napędem w standardzie – specjalny siłownik kompaktowy trójfazowy zintegrowany z bramą. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb i wymagań hal przemysłowych i magazynów. Dzięki zastąpieniu tradycyjnych sprężyn nowoczesnym układem napędowym brama może wykonać zwiększoną liczbę cykli – do 100 000! Stosowany napęd zapewnia długi okres użytkowania oraz komfort obsługi. Dodatkową zaletą bram MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 jest szybki i łatwy montaż oraz brak dopłat do bram z innym niż standardowy typ prowadzenia.

Bramy przemysłowe jakie oferuje nasza firma, przeznaczone są do hal magazynowych i produkcyjnych, warsztatów samochodowych obiektów handlowych i usługowych. Zamówienia składane przez klientów na segmentowe bramy przemysłowe realizowane są indywidualnie. Oznacza to, że każda brama jest produkowana i montowana zgodnie z ustaleniami oraz ze specyfikacją odpowiadającą zamawiającemu. Dzięki temu klienci otrzymują bramę przemysłową, która będzie w stu procentach spełniała ich oczekiwania. Bramy przemysłowe segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub za pomocą napędów automatycznych. Oferujemy wiele nowoczesnych i wygodnych rozwiązań, które sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe.

Dopasowujemy nasze bramy przemysłowe do Państwa oczekiwań, także pod względem estetycznym. Panele bram mogą być malowane lub okleinowane. Ograniczenia dotyczące wymiarów bramy to: maksymalnie 8 m szerokości oraz 5 m wysokości. Wszystkie elementy, z których produkujemy nasze bramy są starannie wyselekcjonowane. Indywidualny dobór sprężyn skrętnych, dopasowany do specyfiki oraz gabarytów konkretnej bramy zapewnia wieloletnią, bezproblemową ich eksploatację.

Płaszcz bramy przemysłowej segmentowej wykonujemy z paneli stalowych, które zapewniają trwałość konstrukcji oraz atrakcyjny wygląd. Panele te są wypełnione pianką poliuretanową bezfreonową, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Dodatkowe elementy takie jak rygiel, prowadnice poziome oraz pionowe, rolki, okucia bramy czy zabezpieczenia przed pęknięciem linki i sprężyny dobierane są indywidualnie do charakterystyki bram oraz oczekiwań klienta. Nasze produkty są tak atrakcyjne dzięki zastosowaniu trwałych i niezawodnych komponentów.
Każdą bramę przemysłową można wyposażyć w sterowanie automatyczne, co znacznie ułatwia jej obsługę. Dodatkowe wyposażenie dobieramy zgodnie z oczekiwaniami, oraz wymogami inwestora. Poza funkcjonalnością liczy się dla nas atrakcyjny wygląd, dlatego oferowana przez nas paleta kolorystyczna jest w stanie zadowolić najbardziej wybrednych klientów.

  Sprzedaż certyfikowanych maseczek nie spadnie nawet po ustaniu pandemii. Grupa Ciech uruchamia ich produkcję w Bydgoszczy

Więcej informacji na temat bram przemysłowych znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej http://skopol-bramy.pl/