Wczasy nad jeziorem w Ośrodku Wypoczynkowym.

0
612

Z dala od hałasu i zgiełku miasta. Bez pośpiechu i problemów dnia codziennego oferujemy wczasy i dieta oczyszczająca. Oferujemy wczasy nad jeziorem, gdzie czas płynie wolniej. U nas zdołasz odprężyć się!

Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE leży tuż nad brzegiem Jeziora Zdworskiego w samym sercu Pojezierza Gostynińskiego. Jest otoczony pięknymi lasami, które stanowią prawdziwy raj dla miłośników wycieczek i grzybiarzy. W tej tajemniczej okolicy znajduje się Gostynińsko – Włocławski Park Krajobrazowy z wieloma pomnikami przyrody, klinika kręgosłupa ścieżka pieszo-rowerowa (8,5 km), Łącka stadnina ogierów z 1923 roku oraz galeria malarska Koszelówka. Samo jezioro (pow. 353 ha) jest największym polodowcowym jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim.

Żyje w nim wiele gatunków ryb, m. in. sandacz, węgorz, szczupak i leszcz.

W na całą rodzinę klinika odchudzania czekają komfortowe domki kempingowe, jak i domki całoroczne (wszystkie z łazienkami!). Mamy też duże pole namiotowe i miejsca na zrobienie ogniska.

W Ośrodku organizujemy różnego gatunku imprezy okolicznościowe: wesela, konferencje,
szkolenia. Swoim gościom oferujemy całodzienne wyżywienie oraz wiele atrakcji, m.in.,
wycieczki ciuchcią po okolicy, przejażdżki bryczką, jazdę konną, boisko do siatkówki.

Bezkonkurencyjna kuchnia i profesjonalna obsługa gwarantują powodzenie każdego przedsięwzięcia.

Dzięki atrakcjom takim jak własna plaża, zjeżdżalnia wodna, wypożyczalnia sprzętu pływającego, plac zabaw, ZACISZE to również doskonałe miejsce na zieloną szkołę nad jeziorem.

Serdecznie zapraszamy na Pojezierze Gostynińskie, do Ośrodka Wypoczynkowego.

Jeśli jesteś zaintrygowany kupnem ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem, sprawdź naszą ofertę – Sprzedam ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem.