Wczasy w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem.

0
747

Z dala od hałasu i zgiełku miasta. Bez pośpiechu i kłopotów dnia codziennego. Proponujemy wczasy nad jeziorem, gdzie czas płynie wolniej. U nas możesz wypocząć!

Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE leży tuż nad brzegiem Jeziora Zdworskiego w samym sercu Pojezierza Gostynińskiego. Gdy następuje sytuacja, że kręgosłup w stresie znajduje się w stresie.

Jest otoczony pięknymi lasami, które stanowią autentyczny raj dla miłośników wycieczek i grzybiarzy. W tej poetycznej okolicy znajduje się Gostynińsko – Włocławski Park Krajobrazowy z wieloma pomnikami przyrody, ścieżka pieszo-rowerowa (8,5 km), Łącka stadnina ogierów z 1923 roku oraz galeria malarska Koszelówka. Samo jezioro (pow. 353 ha) jest największym polodowcowym jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Żyje w nim wiele gatunków ryb, m. in. sandacz, węgorz, szczupak i leszcz. Można wtedy zastosować skuteczną najskuteczniejsza dieta jaką można zastosować.

W na całą rodzinę czekają poręczne domki kempingowe, jak i domki całoroczne odchudzanie (wszystkie z łazienkami!). Mamy też duże pole namiotowe i miejsca na zrobienie ogniska.

W Ośrodku ZACISZE organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, konferencje,
szkolenia. Swoim gościom oferujemy całodzienne wyżywienie oraz wiele atrakcji, m.in.,
wycieczki ciuchcią po okolicy, przejażdżki bryczką, jazdę konną, boisko do siatkówki.

Świetna kuchnia i profesjonalna obsługa poręczają powodzenie każdego przedsięwzięcia.

Dzięki atrakcjom takim jak prywatna okolica nadmorska, zjeżdżalnia wodna, wypożyczalnia sprzętu pływającego, plac zabaw, ZACISZE to również doskonałe miejsce na zieloną szkołę nad jeziorem.

Serdecznie zapraszamy na Pojezierze Gostynińskie, do Ośrodka Wypoczynkowego.

Jeśli jesteś zaciekawiony kupnem ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem, przetestuj naszą ofertę – Przekażę ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem.

  Ogromny koszt chybionych sankcji MSWiA. Polska spółka bez powiązań z Rosją jest na skraju upadłości