Aktywność fizyczna podstawą zdrowia.

0
754

Spora część osób swój dzień w pracy spędza siedząc 8 godzin przed ekranem komputera. Choć wydawać by się mogło, że z jednej strony jest to dieta oczyszczająca zaleta, na dłuższa metę brak ruchu może odbić się na zdrowiu. Codzienne spędzanie długich godzin w pozycji siedzącej prowadzi do powstania zwyrodnień kręgosłupa, dlatego przynajmniej parę razy w tygodniu zaleca się odpowiednią dawkę aktywności fizycznej, co bez wątpienia odpręży sztywne mięśnie i zasiedziane stawy.

Z dala od hałasu i zgiełku miasta. Bez pośpiechu i problemów dnia codziennego. Oferujemy wczasy nad jeziorem, klinika odchudzania gdzie czas płynie wolniej. U nas możesz wypocząć!

Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE leży tuż nad brzegiem Jeziora Zdworskiego w samym sercu Pojezierza Gostynińskiego. Jest otoczony pięknymi lasami, które stanowią oryginalny raj dla miłośników wycieczek i grzybiarzy. W tej tajemniczej okolicy znajduje się Gostynińsko – Włocławski Park Krajobrazowy z wieloma pomnikami przyrody, ścieżka pieszo-rowerowa (8,5 km), Łącka stadnina ogierów z 1923 roku oraz galeria malarska Koszelówka. Samo jezioro (pow. 353 ha) jest największym polodowcowym jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Żyje w nim wiele gatunków ryb, m. in. sandacz, węgorz, szczupak i leszcz.

Dostępnych jest masa różnych form ćwiczeń sportowych, a popularność każdej zależy w znacznym stopniu od pory roku. W lecie przykładowo do najpopularniejszych z nich bezapelacyjnie można zaliczyć jazdę na rowerze, którą mogą uprawiać ludzie niezależnie od wieku. Oprócz niej sporą popularnością cieszy się jogging lub po prostu bieganie. Niezależnie od wyboru, ćwiczenia są wykonywane na świeżym powietrzu, co jeszcze lepiej działa na organizm.

W na całą rodzinę czekają wygodne domki kempingowe, jak i domki całoroczne (wszystkie z łazienkami!). Mamy też duże pole namiotowe i miejsca na zrobienie ogniska.

W Ośrodku ZACISZE organizujemy różnego gatunku imprezy okolicznościowe: wesela, konferencje,
szkolenia. Swoim gościom oferujemy całodzienne wyżywienie oraz wiele najskuteczniejsza dieta atrakcji, m.in.,
wycieczki ciuchcią po okolicy, przejażdżki bryczką, jazdę konną, boisko do siatkówki.

  Jakie są zalety diet oczyszczających?

Świetna kuchnia i profesjonalna obsługa umożliwiają powodzenie dowolnego przedsięwzięcia.

Dzięki atrakcjom takim jak lokalna okolica nadmorska, zjeżdżalnia wodna, wypożyczalnia sprzętu pływającego, plac zabaw, ZACISZE to również doskonałe miejsce na zieloną szkołę nad jeziorem.

Serdecznie zapraszamy na Pojezierze Gostynińskie, do Ośrodka Wypoczynkowego.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem, przetestuj naszą ofertę – Przekażę ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem.

O ile jedno i drugie można bez problemu wykonywać na wiosnę, lato i jesień, zimą już nie będzie za ciekawie. Dlatego też tą porą roku popularne stają się Wyjazdy na narty do najbardziej znanych kurortów zimowych na całym świecie. Oferowane przez ośrodki usługi umożliwiają wypożyczenie całego sprzętu, a także wynajęcie instruktora, jeśli będzie to pierwszy raz na stoku. Wycieczki takiego typu to także przede wszystkim świetna zabawa i okazja na spędzenie czasu z przyjaciółmi.

Jak więc widać, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić w rutynowe życie codziennie trochę urozmaicenia w postaci jednego ze sportów. Oprócz lepszego samopoczucia jest to także wspaniała okazja do zwiedzenia przepięknych miejsc, jakim z pewnością jest Innsbruck czy Lombardia. Dodatkowo niezwykle zachęcająco przedstawiają się oferty biur podróży, które w walce o klienta coraz bardziej obniżają ceny swoich usług. Dlatego nic dziwnego, że takie stoki narciarskie jak Santa Caterina stają się coraz bardziej zatłoczone, a co jakiś czas powstają nowe.