Czy nocna niania  to odpowiedź na potrzeby obecnych rodziców?
Rodzicielstwo i wychowanie dzieci to temat cały czas aktualny. Zdaniem wielu rodziców,  z perspektywy czasu odpoczynek w nocy,  gdy ich dzieci były noworodkami było czymś nieosiągalnym. Mamy na skraju wytrzymałości padające na twarz ze zmęczenia to naturalna kolej rzeczy.

Nocna niania ma być ratunkiem dla rodziców. Tak jak w filmie Tully z tytułową bohaterką Charlize Theron, która postanawia skorzystać z usługi nocnej niani. Z jakim powodzeniem? To musi każdy ocenić sam.

We Wrocławiu od niedawna usługa nocnej niani jest dostępna. Pani Anna Bodak, właścicielka portalu www.nocnaniania.com oferuje świeżo upieczonym rodzicom tą właśnie usługę. Jednak nie tylko, ponieważ na stronie możemy znaleźć szereg usług dodatkowych poczynając od instruktażu dbania o noworodka, po wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i inne. Jak twierdzi Pani Anna widoczne jest zapotrzebowanie, a klienci korzystający z usług są bardzo zadowoleni.

Nasza firma jest nowa na rynku, jednak w innych krajach z powodzeniem działają już od conajmniej kilku lat – zaznacza Pani Anna. Każdemu rodzicowi po trudach miesięcy związanych z ciążą, a następnie porodem należy się odpoczynek, sen, regeneracja. Nasze wykwalifikowane i doświadczone położne, a także opiekunki pomogą rodzicom aby te pierwsze dni były łatwiejsze i aby możliwe było nabranie prawidłowych nawyków w opiece noworodkowej – dodaje.

Nocna niania będzie miała zarówno zwolenników jak i przeciwników. Ważne aby Ci, którzy potrzebują wsparcia wiedzieli, że już mogę z niego skorzystać.

  Kolejne inwestycje usprawnią import paliw drogą morską. Potrzeba likwidacji wąskich gardeł